23 Stycznia 2022

23 stycznia 2022

1. Wymiana tajemnic w Kole św. Jana Pawła II 30 stycznia po Mszy św. o godz. 9,oo.
  2. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania 29 stycznia w Małym Kościele.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9,oo i 11,oo będziemy gościć Orkiestrę OSP.

Spotkania Kolędowe na Mszy św. w Dużym Kościele godz. 17,oo

24 I 2022 – Stary Rynek, Kościelna, Nowy Rynek, Parkowa,

25 I 2022 – Sadurkowska, Grójecka, Poprzeczna

Dziękujemy za możliwość spotkania z Wami, za życzliwość i wsparcie materialne Bóg zapłać.