3 lipca 2022

1. W lipcu i sierpniu Msze św. w Niedzielę o godz. 7,oo; 9,oo; 11,oo.
  2. Dziękujemy Mieszkańcom Oleśnika za piękne przygotowanie Kościoła i terenu na Odpust. Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy za owoce, soki, ciasta i wszelką pomoc w przygotowaniu Odpustu. Dziękujemy p. Łukaszowi, p. Organiście i Chórowi, Orkiestrze, Bielankom, Ministrantom, Szafarzom, Asyście wielkie Bóg zapłać.

Zapowiedzi:

Kamil Górecki kawaler z Naszej Parafii i Agata Cholewińska panna z Lubani.

Remigiusz Krawczyk kawaler z Naszej Parafii i Katarzyna Cyranowicz panna ze Szczuk.

Damian Kacperski z Wyśmierzyc i Roksana Rupiewicz Kacperska z Naszej Parafii.

Mateusz Zieliński kawaler z Naszej Parafii i Martyna Betler panna z Warszawy.