Intencje mszy świętych

Poniedziałek 4.07.2022  17,oo + Wacława Wojtczak(od syna Stanisława z rodziną)

Wtorek 5.07.2022  17,oo + Artura i Halinę Olszewskich.

Środa  6.07.2022. 17,oo zbiorowa: + Mariana Filipczak, Wawrzyńca, Stanisławę Król, Janusza, Tadeusza Król, Władysławę Waśkiewicz, o łaskę zdrowia dla Marzeny Rybak.; W int. Malwiny i Daniela w 8 r. ślubu, o szczęśliwe rozwiązanie i błog. Boże dla Rodziny

 

Czwartek 7.07.2022  17,oo + Janinę r.śm., Franciszka, Mieczysława, Banedykta Kołacz.

Piątek 8.07.2022 15,oo zbiorowa: + Józefa i Andrzeja Koneckich + Jarosława Sitarek + Adama Długowskiego + ; O błog. Boże dla Elżbiety (od AK)

 

Sobota  9.07.2022  17,oo  ślub Karolina Gwiazdowicz i Radosław Grzybowski.

Niedziela  10.07.2022  7,oo + Józefa, Scholastykę, Tadeusza Kozłowskich, Zofię, Michała Pępkiewicz

 9,oo zbiorowa :  + Wacława Małachowskiego, Stanisława Cąderka +Zygmunta Kępka + Henryka Pępkiewicz + Janinę Orzechowską + Tadeusza Jabłońskiego + Helenę Rupiewicz + Adama Długowskiego + Czesława Krawczyk + Leszka Majewskiego  + Bartka Tołczyk  + Barbarę Kowalczyk + Zdzisława Szybińskiego + Stefanię Saskowską + Teresę Dąbrowską  + Janusza Grzejszczyk +  Helenę Mazurkiewicz + Andrzeja Goc + Tadeusza Czech  + Krystynę Długowską  + Wacława Wojtczak (od wnuczki Agnieszki z Mężem i Córką) + Tadeusza Krzemińskiego + Ryszarda Andruszkiewicz + Patryka Gąsiorowskiego + Marka Chmielewskiego + Władysława Staszewskiego (od córki Edyty i syna Pawła z Rodzinami) + Grzegorza Ludwiczaka (od szwagra Bogdana Nowaka z rodz.)+ Izabelę Frasz ( od siostry Lauretty i Mamy z rodziną)+ Józefa, Annę Kępka + Czesława, Antoninę Pińkowskich + Jerzego Kaźmierczak r.śm. + Ireneusza Dąbrowskiego  + Mariusza Lipińskiego, Władysławę, Władysława, Małgorzatę, Ryszarda Tkaczyk + Romana Wojtczaka z rodzic., Feliksę, Stanisława Góralczyk, Dariusza Skarzyńskiego + Piotra 2 r., Urszulę Komisarczyk, Jana, Wacławę Sokołowskich, Adama, Helenę Ogrodnik ; W int. Elżbiety Beliniak w 80 r. ur.

 

11,oo Za Parafian.

 

Ogłoszenia      3lipca 2022

  1. W lipcu i sierpniu Msze św. w Niedzielę o godz. 7,oo; 9,oo; 11,oo.
  2. Dziękujemy Mieszkańcom Oleśnika za piękne przygotowanie Kościoła i terenu na Odpust. Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy za owoce, soki, ciasta i wszelką pomoc w przygotowaniu Odpustu. Dziękujemy p. Łukaszowi, p. Organiście z Chórem, Orkiestrze, Bielankom, Ministrantom, Szafarzom, Asyście wielkie Bóg zapłać.

Zapowiedzi:

Kamil Górecki kawaler z Naszej Parafii i Agata Cholewińska panna z Lubani.

Remigiusz Krawczyk kawaler z Naszej Parafii i Katarzyna Cyranowicz panna ze Szczuk.

Damian Kacperski z Wyśmierzyc i Roksana Rupiewicz Kacperska z Naszej Parafii.

Mateusz Zieliński kawaler z Naszej Parafii i Martyna Betler panna z Warszawy.

 

 

 

Dobroczyńcom naszej Parafii życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego

zapewniając o modlitwie w Waszych intencjach. Bóg zapłać.

 

  Zapraszamy do Różańcowego Kręgu Rodzin informacje i zapisy u ks. Leszka.

     Różańcowy Krąg Rodzin jest modlitwą wspólnotową, opartą na zasadach Żywego Różańca. Wstępując do Różańcowego Kręgu  Rodzin aktem poświęcenia oddajemy się w niewolę miłości Niepokalanej Maryi Dziewicy.
Do Różańcowego Kręgu Rodzin mogą należeć całe rodziny małżeństwa, osoby samotne lub pojedynczy członkowie rodzin, którzy nie mogą podjąć modlitwy wspólnie ze swoją rodziną.
Jedną różę tworzy 20 rodzin, które modlą się codziennie, odmawiając jeden dziesiątek Różańca św., poprzedzony rozważaniem przypisanej na dany miesiąc tajemnicy.
W Różańcowym Kręgu Rodzin nie ma wyszczególnionych intencji na każdy miesiąc. Modlimy się w intencji swojej rodziny oraz pozostałych 19-tu rodzin z róży, pozostawiając Matce Bożej pełne prawo do dysponowania wartościami naszych modlitw.