Intencje mszy świętych

Poniedziałek 24.1.2022   17,oo  koncelebra1. O błog. Boże dla rodzin ze Starego Rynku, Kościelnej, Nowego Rynku, Parkowej.

1. 2. + gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

Wtorek 25.1.2022   17,oo konelebra:  1. O błog. Boże dla rodzin z Sadurkowskiej, Grójeckiej, Poprzecznej.

1. + gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

Środa 26.1.2022  17,oo koncelebra: 1. + Ryszarda Nowak (od Marii) + Krystynę Jankowską 5 r., Antoninę Kaczorowską   2   + gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

Czwartek 27.1.2022      7,oo koncelebra: 1.+ gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

2. + Ks. Romualda Maciesiaka

Piątek 28.1.2022 15,oo koncelebra:   1. zbiorowa: + Józefa i Andrzeja Koneckich + Barbarę Nawrocką

1. + gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

Sobota 29.1.2022 . 17,oo + gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

Niedziela 30.1.2021    7,oo + Halinę Regulską 4 r., Mariannę, Zdzisława Kowalczyk.

9,oo zbiorowa :  + Wacława Małachowskiego, Stanisława Cąderka +Zygmunta Kępka + Henryka Pępkiewicz + Tadeusza Jabłońskiego + Mirosława Kępka + Adama Długowskiego  + Rafała Chmielewskiego + Marka Kozłowskiego + Jerzego Kaźmierczak + Czesława Krawczyk +Leszka Majewskiego + Danutę Redzicką +Aleksandrę Kołacz + Stanisławę Jankowską   + Ryszarda Mikołajczyk  + Franciszka Strulak + Kazimierza Szewczyk + Krystynę Długowską + Jerzego Wójcik  + Stefana Snopek + Krzysztof Lutek  + BartłomiejaTołczyk  + Barbarę Beta +Halinę Czyżewską + Sławomira Kądziela  + Janinę Snopek + Grzegorza Szelągowskiego + Janinę Orzechowską + Jerzego Mydłowskiego, Janinę Mydłowską 10 r. + Helenę Rupiewicz + Franciszka Grzejszczyk 1 r.(od wnuków) + Stanisława, Mariannę Szybińskich, Kazimierza Wójcik z rodzicami i braćmi, Stanisława, Jadwigę Siedleckich + Mieczysława, Henrykę Bujak + Henryka Kowalczyk 5 r.,  Adama Siedleckiego z rodzicami i dziadkami + Eugenię Komisarczyk 11 r.+ Danutę, Władysława, Aurelię, Józefa Grabik ; W int. Agnieszki i Wojciecha w 1 r. ślubu, o błog. Boże dla Nich i córki Gai.

11,oo  Za Parafian.

15,oo  + gregorianka za Zofię i Władysława Chusteckich.

Ogłoszenia   23 stycznia 2022

1. Wymiana tajemnic w Kole św. Jana Pawła II 30 stycznia po Mszy św. o godz. 9,oo.
  2. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania 29 stycznia w Małym Kościele.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9,oo i 11,oo będziemy gościć Orkiestrę OSP.

Spotkania Kolędowe na Mszy św. w Dużym Kościele godz. 17,oo

24 I 2022 – Stary Rynek, Kościelna, Nowy Rynek, Parkowa,

25 I 2022 – Sadurkowska, Grójecka, Poprzeczna

Dziękujemy za możliwość spotkania z Wami, za życzliwość i wsparcie materialne Bóg zapłać.