Intencje mszy świętych

Poniedziałek 19.07.2021    17,oo  + Jerzego Kaźmierczak (od kolegów i koleżanek z Nowej Wsi)

Wtorek 20.07.2021  17,oo  + Krzysztofa Natorskiego 6 r.

Środa 21.07.2021   17,oo zbiorowa:  + Jerzego Kaźmierczak ( od r. Szymanków)

Czwartek 22.07.2021   17,oo zbiorowa pw św. Rity:  O błog. Boże dla Magdaleny z okazji imienin; Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą dla członkiń KŻR z Ignacowa i ich rodzin; O szczęśliwe rozwiązanie

Piątek 23,07,2021   15,oo zbiorowa :  + Barbarę Nawrocką +  Bogdana Bałut + Barbarę Krzyżanowską +Andrzeja Koneckiego + Lucjana Grzelak (od Strażaków z Błędowa) + Stanisławę, Wacława, Krzysztofa Grabik, Genowefę, Stanisława Skarżyńskich, Joannę Kowalską, Waldemara Olczak + Zofię Beliniak

Sobota 24.07.2021  17,oo………………………………..

Niedziela 25.07.2021

7,oo W podziękowaniu dla ks. Leszka w sprawie Bogu wiadomej.

9,oo zbiorowa:  + Wacława Małachowskiego, Stanisława Cąderka + Jadwigę Boniecką + Zygmunta Kępka + Krystynę Rzeńca +Henryka Pępkiewicz + Franciszka Grzejszczyk + Mirosława Kępka + Zbigniewa Pełka + Józefa Kacprzak+ Helenę Sobczyk + Marka Kozłowskiego + Adama Długowskiego + Alinę Nowakowską + Zdzisława Jackowskich + Ignacego Korczak + Romana Banasiewicza + Ewę Boniecką  + Stanisławę Fudała + Mariannę Włodarską + Remigiusza Betkier + Lucjana Grzelak + Jerzego Każmierczak (od brata Eugeniusza i cr. Kaźmierczaków ) + Krzysztofa Rzeńca (od Chrzestnego z rodz.) + Józefę, Stanisława, Kazimierę Krzyżanowskich, Michała Smolaga + Antoniego Strulak i zm. z rodz., Walerię Osińską, Antoniego Radeckiego i zm.z rodz., Jadwigę, Tadeusza Wietecha + Krystynę, Kazimierza Kuźma, Stanisławę, Jerzego Paluszewskich + Krzysztofa Natorskiego z rodzic., Agnieszkę Witasińską, Jana, Mariannę i Mariannę Dobrosz z dziećmi i wnukami + Barbarę Augustowską 6 r. + Annę Regulską, Zofię Włodarczyk, Janinę, Jana Sobczyk, Artura Janota + Wacławę Sokołowską 12 r., Jana Sokołowskiego, Tadeusza Jabłońskiego w dniu urodzin

                                  

11,oo  Za parafian

Ogłoszenia.

  1. W lipcu i sierpniu Msze św. w niedzielę o 7,oo; 9,oo;11;oo. Nie ma Mszy o godz. 15,oo.

 

  1. W niedzielę 25 lipca po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Zapraszamy.

 

Zapowiedzi:

Paweł Beliniak kawaler z Naszej Parafii i Monika Kowalska panna z Żuromina.

Paweł Ryszkowski kawaler z Grójca i Monika Krzemińska panna z Naszej Parafii.

Adam Sitarek kawaler i Wiktoria Podsiadło panna oboje z Naszej Parafii.

Krystian Kieszek kawaler z Babska i Natalia Błońska panna z Naszej Parafii.

 

 

Dobroczyńcom naszej Parafii życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego

zapewniając o modlitwie w Waszych intencjach. Bóg zapłać.

 

 

Zapraszamy do Różańcowego Oddziału Ratunkowego.

Zgłoszenia chętnych i intencji przez SMS na numer  533122651.