Intencje mszy świętych

Poniedziałek 4.07.2022  17,oo + Wacława Wojtczak(od syna Stanisława z rodziną)

Wtorek 5.07.2022  17,oo + Artura i Halinę Olszewskich.

Środa  6.07.2022. 17,oo zbiorowa: + Mariana Filipczak, Wawrzyńca, Stanisławę Król, Janusza, Tadeusza Król, Władysławę Waśkiewicz, o łaskę zdrowia dla Marzeny Rybak.; W int. Malwiny i Daniela w 8 r. ślubu, o szczęśliwe rozwiązanie i błog. Boże dla Rodziny

Czwartek 7.07.2022  17,oo + Janinę r.śm., Franciszka, Mieczysława, Banedykta Kołacz.

Piątek 8.07.2022 15,oo zbiorowa: + Józefa i Andrzeja Koneckich + Jarosława Sitarek + Adama Długowskiego + ; O błog. Boże dla Elżbiety (od AK)

Sobota  9.07.2022  17,oo  ślub Karolina Gwiazdowicz i Radosław Grzybowski.

Niedziela  10.07.2022  7,oo + Józefa, Scholastykę, Tadeusza Kozłowskich, Zofię, Michała Pępkiewicz

9,oo zbiorowa :  + Wacława Małachowskiego, Stanisława Cąderka +Zygmunta Kępka + Henryka Pępkiewicz + Janinę Orzechowską + Tadeusza Jabłońskiego + Helenę Rupiewicz + Adama Długowskiego + Czesława Krawczyk + Leszka Majewskiego  + Bartka Tołczyk  + Barbarę Kowalczyk + Zdzisława Szybińskiego + Stefanię Saskowską + Teresę Dąbrowską  + Janusza Grzejszczyk +  Helenę Mazurkiewicz + Andrzeja Goc + Tadeusza Czech  + Krystynę Długowską  + Wacława Wojtczak (od wnuczki Agnieszki z Mężem i Córką) + Tadeusza Krzemińskiego + Ryszarda Andruszkiewicz + Patryka Gąsiorowskiego + Marka Chmielewskiego + Władysława Staszewskiego (od córki Edyty i syna Pawła z Rodzinami) + Grzegorza Ludwiczaka (od szwagra Bogdana Nowaka z rodz.)+ Izabelę Frasz ( od siostry Lauretty i Mamy z rodziną)+ Józefa, Annę Kępka + Czesława, Antoninę Pińkowskich + Jerzego Kaźmierczak r.śm. + Ireneusza Dąbrowskiego  + Mariusza Lipińskiego, Władysławę, Władysława, Małgorzatę, Ryszarda Tkaczyk + Romana Wojtczaka z rodzic., Feliksę, Stanisława Góralczyk, Dariusza Skarzyńskiego + Piotra 2 r., Urszulę Komisarczyk, Jana, Wacławę Sokołowskich, Adama, Helenę Ogrodnik ; W int. Elżbiety Beliniak w 80 r. ur.

11,oo Za Parafian.

Ogłoszenia      3lipca 2022

1. W lipcu i sierpniu Msze św. w Niedzielę o godz. 7,oo; 9,oo; 11,oo.
  2. Dziękujemy Mieszkańcom Oleśnika za piękne przygotowanie Kościoła i terenu na Odpust. Bóg zapłać.
  3. Dziękujemy za owoce, soki, ciasta i wszelką pomoc w przygotowaniu Odpustu. Dziękujemy p. Łukaszowi, p. Organiście z Chórem, Orkiestrze, Bielankom, Ministrantom, Szafarzom, Asyście wielkie Bóg zapłać.

Zapowiedzi:

Kamil Górecki kawaler z Naszej Parafii i Agata Cholewińska panna z Lubani.

Remigiusz Krawczyk kawaler z Naszej Parafii i Katarzyna Cyranowicz panna ze Szczuk.

Damian Kacperski z Wyśmierzyc i Roksana Rupiewicz Kacperska z Naszej Parafii.

Mateusz Zieliński kawaler z Naszej Parafii i Martyna Betler panna z Warszawy.